KPU

O nás

O nás

o nás

Proč zvolit naši firmu?

Po vystudování Vyšší odborné školy stavební v Českých Budějovicích, obor Pozemní stavby. Jsem nastoupil do projekční kanceláře P-Atelier JH. Zde jsem pracoval 5 let na projektech pozemních staveb. Poté jsme přešel do projekční kanceláře Alcedo, Ing. Martin Růžička Csc., zabývající se projektováním vodohospodářských staveb, po dobu 17 let.

Dlouholeté zkušenosti s projektováním

Naším klientům nabízíme více než 22 let zkušeností s projektováním a realizací staveb pro vodohospodářské využití, bydlení a zemědělskou činnost. Naším cílem je klienta provést celým procesem od předprojektové přípravy až k užívání stavby. Nabízíme pomoc a poradenství při výběru pozemků, zpracování studií a návrhů včetně odhadů investičních nákladů.

Ukázka naší práce

Našim klientům nabízíme více než 22 let zkušeností s projektováním a realizací staveb pro vodohospodářské využití, bydlení a zemědělskou činnost. Naším cílem je klienta provést celým procesem od předprojektové přípravy až k užívání stavby. Nabízíme pomoc a poradenství při výběru pozemků, zpracování studií a návrhů včetně odhadů investičních nákladů.