KPU

Dotační služby

Pokud potřebujete získat dotaci a nechcete se zatěžovat vyhledáváním a studováním pravidel.

Naše služby

Získání dotací bez starostí.

Pokud potřebujete získat dotaci a nechcete se zatěžovat vyhledáváním a studováním pravidel a kritérií, naše firma se postará za Vás.

O službě

Získávání dotací a administrace projektů.

Poskytujeme komplexní služby, jako řádnou konzultaci s individuálním nastavením podle Vašich potřeb, vyhodnocení šancí projektu na získání dotace, kvalitní přípravu projektové dokumentace, komunikaci s úřady, zajištění potřebných podkladů a zpracování žádosti o dotaci. Navíc se postaráme o inženýring projektu, administraci dotačního projektu a zastoupení v komunikaci s poskytovatelem dotace a dalšími dotčenými institucemi. Po přiznání dotace pak poskytujeme provozní monitoring po celou dobu udržitelnosti projektu.

Našim klientům nabízíme více než 22 let zkušeností s projektováním a realizací staveb pro vodohospodářské využití, bydlení a zemědělskou činnost. Naším cílem je klienta provést celým procesem od předprojektové přípravy až k užívání stavby. Nabízíme pomoc a poradenství při výběru pozemků, zpracování studií a návrhů včetně odhadů investičních nákladů.